Çok Amaçlı Alüminyum İskele veya Merdiven
Çok Amaçlı Alüminyum İskele veya Merdiven

Çok Amaçlı Alüminyum İskele Merdiven (PL003 - (KISA 2.46m -UZUN 4.14m))

0,00
Tedarikçi : BİLAL EXPRES.com
Fiyat : 4.171,05 ₺(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 1
Adet :

 Çok Amaçlı Alüminyum İskele

 Çok Amaçlı Alüminyum İskele-Merdiven farklı şekillerde kullanım imkanı bulunmaktadır. İstenildiğinde platform çıkartılarak ürünü 2 adet merdiven olarak kullanabilirsiniz. Merdivenleriniz tek parça, sürgülü iki parça ve A konumlarının herhangi birinde kullanılabilir.

Platform yüksekliği kancaların istenilen basamağa sabitlenmesiyle değiştirilebilir. Ayrıca sürgüleri sayesinde platformun seviyesini daha yukarı çıkartmanız mümkündür. Platform üzerinde bulunan tekmelik sayesinde daha güvenli çalışmaya olanak sağlar ve çalışma esnasında platformdan herhangi bir malzemenin yere düşmesini engeller. Hafif, sağlam, güvenli ve uzun ömürlü bir tasarıma sahiptir.

Platform Boyutları: 155 x 45 cm.
TEKNİK BİLGİLER
- Taşıyıcı Profil Ölçüleri: 75x25 mm
- Basamak Profil Ölçüleri: 30x30 mm
- Üzeri Tırtıllı Kare Basamak Profili
- Taşıma Kapasitesi Maksimum 250 Kg.
- Bağlantı Ekipmanları: Civata ve alüminyum bağlantı profilleri

- Kaymayı önleyici ayaklar. 

 

Kod Basamak
Adedi
Merdiven
Uzunluğu
 (m.)
Açık Halde 
Yükseklik
 A1 (m.)
 Platform
Yüksekliği
 C(m.)
Ulaşılan
Yükseklik
 B(m.)
Ulaşılan
Yükseklik 
B1(m.)
 Ulaşılan
Yükseklik 
B2(m.)
 Ulaşılan
Yükseklik
 B3(m.)
Ağırlık 
(kg.)
Taşıma/Saklama
Boyutları
PL003 2x8 2,46 4,14  2,79  4,59  2,82  2,82  4,41 61 59x246x38

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Çok, Çok Amaçlı, Çok Amaçlı Alüminyum, Çok Amaçlı Alüminyum İskele, Çok Amaçlı Alüminyum İskele veya, Çok Amaçlı Alüminyum İskele veya Merdiven, Çok Amaçlı Alüminyum İskele Merdiven, Çok Amaçlı Alüminyum veya, Çok Amaçlı Alüminyum veya Merdiven, Çok Amaçlı Alüminyum Merdiven, Çok Amaçlı İskele, Çok Amaçlı İskele veya, Çok Amaçlı İskele veya Merdiven, Çok Amaçlı İskele Merdiven, Çok Amaçlı veya, Çok Amaçlı veya Merdiven, Çok Amaçlı Merdiven, Çok Alüminyum, Çok Alüminyum İskele, Çok Alüminyum İskele veya, Çok Alüminyum İskele veya Merdiven, Çok Alüminyum İskele Merdiven, Çok Alüminyum veya, Çok Alüminyum veya Merdiven, Çok Alüminyum Merdiven, Çok İskele, Çok İskele veya, Çok İskele veya Merdiven, Çok İskele Merdiven, Çok veya, Çok veya Merdiven, Çok Merdiven, Amaçlı, Amaçlı Alüminyum, Amaçlı Alüminyum İskele, Amaçlı Alüminyum İskele veya, Amaçlı Alüminyum İskele veya Merdiven, Amaçlı Alüminyum İskele Merdiven, Amaçlı Alüminyum veya, Amaçlı Alüminyum veya Merdiven, Amaçlı Alüminyum Merdiven, Amaçlı İskele, Amaçlı İskele veya, Amaçlı İskele veya Merdiven, Amaçlı İskele Merdiven, Amaçlı veya, Amaçlı veya Merdiven, Amaçlı Merdiven, Alüminyum, Alüminyum İskele, Alüminyum İskele veya, Alüminyum İskele veya Merdiven, Alüminyum İskele Merdiven, Alüminyum veya, Alüminyum veya Merdiven, Alüminyum Merdiven, İskele, İskele veya, İskele veya Merdiven, İskele Merdiven, veya, veya Merdiven, Merdiven,