Ödeme Yöntemleri ve Teslimat Bilgisi

   1000tl Üzeri Tüm Ürünlere KDV ve Kargo Ücreti Dahildir.

 
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Türkiye Finans Katılım bankası ve Posta Çeki hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.Bilgileri İletişim kısmından görebilirsiniz
 
2) Tahsilatlı Gönderi ile (Bu yöntemi hiç istemiyoruz başka çaresi olmayanlar arayabilir.)

  Satışı yapılan ürünün, Yurtiçi Kargo tarafından alıcısına ulaştırılması ve teslimat anında, ürün bedelinin, alıcıdan tahsilatının yapılıp gönderene aktarıldığı hizmettir.Satışı yapılan ürünler için kapıda veya Şubede Toplam Ücrete nakit +20tl veya k.kartı +25tl TAHSİLAT Ücreti yansıtılmış Ücret tahsil edilir.Bu Ücret 2-3 iş günü içinde tahsilat ücreti düşülerek hesabımıza aktarılır...

 
3) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 
4) Mail Order yöntemi ile
Kredi kartınıza taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda Mail Order seçeneğini seçip bize Tel: 03625430444  Mail  [email protected]  Watsapp  03625430444 dan dönüş yapın 3D Güvenli Ödeme Yöntemi İle Kart Sahibine Şifre gider o şifre ile çekimi yaparız.
 
5) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BİLAL EXPRES.com Firması üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
 
6) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. SAMSUN/Bafra merkezli Firmamızdan ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra aynı iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. En geç 17.00 da bilgimiz olması gerekir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
7) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda watsaptan 03625430444 a Resimli mesaj olarak gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 BİLAL EXPRES YAPI MALZ.TİC.TOP.VE PER.SATIŞ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR